Dzień Dziecka w naszej szkole

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Janusz Korczak

W Dniu Dziecka tego uśmiechu nie brakowało na twarzach naszych uczniów. Dzieci brały udział w długich spacerach po naszym mieście, jadły wspólnie lody i pizzę ,rywalizowały w zabawach sportowych. Fajnie było znów razem być w szkole. Taki Dzień Dziecka wszyscy lubią najbardziej, a radość dzieci niech trwa każdego dnia, bo ona dodaje “skrzydeł” nam pedagogom i rodzicom.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST