Dzień Nauczyciela w “czwórce”

“Dzieci rodzą się ze skrzydłami,
nauczyciele pomagają im je rozwinąć”.
Janusz Korczak

Jak co roku, 14 października obchodziliśmy święto wszystkich pracowników szkoły. Były życzenia, kwiaty i dużo uśmiechu. Uczniowie życzyli nauczycielom zdrowia, cierpliwości i satysfakcji z pracy. W obu budynkach mogliśmy wysłuchać audycji przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli– Justyny Trojszczak i Małgorzaty Pawlak (bud.A) oraz Anny Kiełczyńskiej – Gonery i Jarosława Miłka (bud.B). Do podziękowań dołączył się również Samorząd Szkolny, a jego przedstawiciele wręczyli symboliczne życzenia na jesiennych liściach pedagogom i pracownikom szkoły. Dyrekcja, panie pedagog i pracownicy obsługi otrzymali również od członków samorządu piękne bukiety kwiatów wykonane przez panią Irenę Pierzakowską. Mamy nadzieję, że wszyscy pedagodzy będą czerpać od swoich uczniów tylko pozytywną energię, która pozostanie we wszystkich nas do końca roku szkolnego.

Tekst: B.W., I. K.-P., zdjęcia: I.K.-P., I.P., uczeń Borys Lewicki oraz M.K. (bud. A)