Podsumowanie konkursu “Skarpetki nie od parady”

13 października odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym “Skarpetki nie od parady ” organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ wpłynęło na niego ponad 370 prac konkursowach. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie dowolną techniką wzoru pary skarpet. Prace były bardzo różnorodne, ale wszystkie kolorowe i radosne. Dominowały skarpety nie do pary, a wzory zadziwiały pomysłowością i oryginalnością wykonania. Wszystkie projekty prezentowały wysoki poziom artystyczny i techniczny. Miło nam poinformować, że spośród uczniów naszej szkoły ,aż 6 zostało nagrodzonych:

🔸 I miejsce ️Zofia Kujawińska kl. 3a

Wyróżnienia:

🔸️ ️Maja Bryl kl. 1d

️ 🔸️ Michalina Rosińska kl. 2a

🔹 ️️Antoni Stencel kl. 2d

🔸️ Nadin Świętczak kl. 4b

🔹️ Szymon Wróblewski kl. 5d

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Tekst: I. K.-P., M.J., PBP w Sieradzu,
zdjęcia: PBP w Sieradzu oraz rodzice nagrodzonych dzieci