Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasi najmłodsi uczniowie przynieśli do szkoły swojego ulubionego misia. W bibliotece szkolnej  odbyły  się zajęcia  dla uczniów  klas pierwszych.

Biblioteka gościła również grupę przedszkolaków z Przedszkola nr 3 w Sieradzu z Panią Małgorzatą Wilczyńską. Dzieciom bardzo się podobało i sympatycznie spędziliśmy ten czas.

W trakcie zajęć dzieci:

• mogły obejrzeć wystawkę różnego rodzaju misiów tych pluszowych i tych literackich
  • poznały historię pluszowego misia
  • uczestniczyły w zabawach ruchowo-naśladowczych
  • wysłuchały opowiadania pt. „ Stary zielony miś”
  • z książki „Rozmowy ze zwierzętami „ dowiedziały się o życiu  różnych gatunków misiów i poznały ciekawostki o niedźwiadkach
  • wzięły udział w konkursie „ Co wiem o misiach?”

Więcej zdjęć na fb:

Tekst i zdjęcia: Urszula Bednarek