Dzień Ziemi, klasa 2b

22 kwietnia obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Ziemi. Dzień ten przypomina o konieczności dbania o najbliższe środowisko. Uczniowie klasy 2b obejrzeli  film dydaktyczny pt. „Dzień Ziemi” z którego dowiedzieli się, że każdy z nas może i powinien prowadzić ekologiczny styl życia. Polega on na życiu w zgodzie z naturą i troszczeniu się o przyrodę. Jak należy to robić?

1. Oszczędzać wodę.

2. Oszczędzać energię elektryczną.

3. Troszczyć się o czyste powietrze.

4. Ograniczać ilość odpadów.

Na koniec uczniowie klasy 2b wykonali plakaty i karty pracy.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST