Dzień Ziemi w klasie IIc

Uczniowie klasy IIc w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi odbyli w dniu 26 kwietnia spotkanie z wyjątkowym gościem. Na lekcji zdalnej za pośrednictwem MS Teamsa, babcia Agatki – Pani Pszczelarka – opowiedziała naszym drugoklasistom o życiu pszczół. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek o tych pożytecznych i pracowitych owadach. Na zakończenie otrzymali zaproszenie do pasieki naszego gościa. Wszyscy zgodnie obiecali, że na pewno z niego skorzystają i chętnie się tam wybiorą.
Dziękujemy Pani Lucynce za interesującą lekcję przyrody.
Naszemu Gościowi życzymy miodnego sezonu i zdrowych pszczół!

Uczniowie klasy IIc wraz z wychowawcą.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST