Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Siatkówce chłopców jest nasz

Nie zwalniamy tempa po przerwie świątecznej. W dniu dzisiejszym odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej chłopców. Nasza drużyna pokonała rywali z innych szkół i awansowała do kolejnego etapu. Szkołę reprezentowali: Jakub Borkowski, Wojciech Chachuła, Marek Jaworski, Hubert Orliński, Aleksander Paś, Bartłomiej Paś, Antoni Tyliński, Jakub Wisiński i Adrian Zaręba. Trenerem chłopców jest pan Witold Dobroszek. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie.

Tekst: I. K.-P., zdjęcia: I. K.-P., W. D.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST