Mamy się czym chwalić…zobaczcie sami

Kochani, niedawno na szkolnym facebooku pokazaliśmy Wam, jak zmienia się nasza szkoła. Mogliście obejrzeć jak powstaje ogród na dachu, a także zobaczyć odnowioną, kolorową elewację budynku.Dziś możecie podziwiać naszą NOWĄ SALĘ GIMNASTYCZNĄ w budynku A na ulicy Apolinarego Leśniewskiego, w której nasi uczniowie już niedługo będą mogli ćwiczyć i rozwijać swoje sportowe pasje. Nasi wychowankowie będą mieli również do dyspozycji profesjonalną salę do zajęć korekcyjnych oraz nowe szatnie i łazienki. Zostańcie z nami, to nie koniec niespodzianek. Już w najbliższych dniach będziemy pokazywać Wam, jak zmienia się nasza szkoła, a wszystko to z myślą o naszych obecnych i przyszłych uczniach. Już dziś zapraszamy przyszłych kandydatów do naszej nowoczesnej szkoły.

Tekst: I. K.P., zdjęcia: I. K.-P., J. Ż., film: J.Ż.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST