Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia naszej galerii SP 4: rzeźb z masy solnej „PIRAMIDY EGIPSKIE I SFINKS”

Wykorzystując podręcznikowy temat, nawiązujący do sztuki Egiptu, uczniowie klas IV A, B i C wraz ze swoimi rodzinami, w trakcie przerwy świątecznej zaangażowali się w wykonanie przepięknych prac rzeźbiarskich z masy solnej. Zaangażowanie było ogromne: mamusie przygotowywały masę rzeźbiarską w idealnej proporcji. Tatusiowie tworzyli plan konstrukcji piramid i wycinali podłoże pod rzeźby zaś dzieci z zaangażowaniem rzeźbiły oczywiście z pomocą rodziców. Zabawa była przednia. Zresztą poniższa galeria zdjęć jest na to dowodem.
Brawo!Kochani Wasze zaangażowanie jest inspirujące!!! Gratulujemy talentu. Tak zgranych rodzin właśnie nam trzeba.

Tekst i zdjęcia: D. K.-S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST