Inauguracyjna sesja Rady Miejskiej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracyjnej sesji Rady Miejskiej w Sieradzu. Byli świadkami uroczystego ślubowania złożonego przez radnych miejskich i prezydenta miasta. Gabriela Cyll w imieniu społeczności szkolnej pogratulowała władzom Sieradza pełnienia tak zaszczytnych i odpowiedzialnych funkcji, złożyła też życzenia na kolejne lata pracy. Wizyta w urzędzie stała się lekcją kształtowania postawy obywatelskiej i pozwoliła na zrozumienie zagadnień związanych z samorządem terytorialnym.

Tekst: I.M., zdjęcia: Sieradz lubię

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST