Międzyszkolny konkurs o ekologii i ochronie środowiska

W międzyszkolnym  konkursie wiedzy o ekologii i ochronie środowiska pt. “Bogactwa naturalne krain geograficznych w Polsce i odnawialne źródła energii”, który odbył się dzisiaj w SP9  naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. Zespół klas trzecich w składzie Iga Serafinowska, Krystian Klomp i Aleksander Grątkowski oraz zespół klas siódmych w składzie Zuzanna Walot, Zuzanna Stępińska i Mikołaj Wawrzyniak. Pierwsze miejsce zdobyli siódmoklasiści, a młodsi koledzy uplasowali się na drugim miejscu. Gratulujemy zwycięzcom!

Tekst i zdjęcia: B.S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST