Jak dobrze nam zdobywać góry…

Hura! Zdobyliśmy Waligórę (936m n.p.m)! ⛰️Było trudno, ale daliśmy radę! Padał deszcz, świeciło słońce, ale humory nam dopisywały. Na wieży widokowej z drugiego zdobytego przez nas szczytu podziwialiśmy przepiękne widoki. Dojrzeliśmy nawet Sky Tower we Wrocławiu! W schronisku Andrzejówka potwierdziliśmy pieczątka zdobycie kolejnego szczytu Korony Sudetów-Waligóry. Dodatkową atrakcja były ruiny średniowiecznego zamku Radosno. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do Sieradza.

Tekst i zdjęcia: J.Ż. i B.S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST