Udział w uroczystościach miejskich Światowego Dnia Sybiraka

W sobotnie przedpołudnie uczniowie klasy VII b wraz z wychowawczynią i pocztem sztandarowym naszej szkoły wzięli udział w uroczystościach upamiętniających zbrojną napaść Związku Radzieckiego na Polskę w 1939r. oraz miejskich obchodach Światowego Dnia Sybiraka. Po uroczystym nabożeństwie w Kościele Garnizonowym złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Pamięci Zesłańców Sybiru oddając hołd poległym bohaterom.
Uczniowie klasy VIIIe wykonali gazetkę poświęconą zbrojnej napaści Związku Radzieckiego na Polskę.

Tekst i zdjęcia: M.F.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST