Klub młodego kodera z 1d

Uczniowie klasy 1d uczestniczą od września w zajęciach Klubu młodego kodera. Poznali już dwa roboty, które pomagają uczniom w nauce logicznego myślenia. Dzisiaj nadszedł czas na spotkanie z kolejnym robotem edukacyjnym. Na zajęciach uczniowie poznawali podstawowe zasady sterowania robotem Dash. Wkrótce rozpoczną zabawę w programowanie tym „eduprzyjacielem”.
Proszę spojrzeć na miny pierwszoklasistów, czy zajęcia z robotami im się podobały?

Tekst i zdjęcia: J.T.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST