Witamy po feriach na naszej plastyce

Planety w kosmosie to idealny pretekst, żeby przedstawić je w oryginalny sposób w technice malarstwa akrylowego, temperowego oraz plakatówek. Do wyboru do koloru oby tylko dać siebie jak najwiecej! Nie patrzcie na ten artystyczny nieład przecież wiadomo, że przy największych dziełach zawsze jest dużo zamieszania, bałaganu i przede wszystkim wspaniałej zabawy!!! Zobaczcie sami jakie piękne, kosmiczne prace wykonali uczniowie klas: 4A, 4B i 4C.

Tekst i zdjęcia: D.K.-S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST