Finał Wojewódzki “Konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie”

24 listopada 2023 roku w hali sportowej Akademickiego Centrum Sportowo – Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” reprezentanci naszej szkoły, Alicja Chlebicz i Mikołaj Komza z klasy 2d, mieli zaszczyt reprezentować powiat sieradzki w XVI Wojewódzkim Finale „Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”, realizowanym w ramach działań profilaktycznych pod nazwą „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Naszej reprezentacji niewiele brakło, aby znaleźć się na podium, ale najważniejszy jest fakt, że rywalizacja przebiegała w duchu walki fair play, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz niezapomnianych wrażeń. Poza tym docierając do finału wojewódzkiego każdy uczestnik powinien czuć się wygrany. Brawa dla Ali i Mikołaja. Na wyróżnienie zasługują także wszyscy pozostali uczniowie z klasy 2d, którzy dzielnie dopingowali Alę i Mikołaja podczas tegorocznego turnieju. Brawo 2d!

Więcej zdjęć na fb:

Tekst i zdjęcia: J.T.