Mikołajki w SP4

Dzisiaj od samego rana panował u nas świąteczny nastrój. W tym wyjątkowym dniu uczniowie, jak i nauczyciele, mieli w swoim stroju coś czerwonego czyli mikołajowego.
Oczywiście nie mogło zabraknąć odwiedzin Świętego Mikołaja. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń. Dziękujemy KOCHANY MIKOŁAJU , czekaliśmy na Ciebie dwa lata.

Tekst: I. K.-P., zdjęcia: I. K.-P. oraz wychowawcy klas

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST