MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA

WIELKI SUKCES NASZYCH LEKKOATLETEK NA FINAŁACH WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 🏃‍♀️🥇👍👌❤

Dnia 19.10.21r. na stadionie MOSiR w Sieradzu odbył się finał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2007-2008 oraz Igrzysk Dzieci 2009 i młodsi. W kategorii dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowało 10 drużyn. Nasze dziewczęta zostaly MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA zajmując I miejsce i awansowały do Ogólnopolskich Sztafetowych Biegów Przełajowych, które odbędą się w dniach 25-26 października 2021r. w Olecku w województwie warmińsko-mazurskim.
Lista zawodników:
-Kaja Adrian 8c
-Hanna Danielewska 8c
-Paulina Mirowska 8c
-Oliwia Mrowicka 7e
-Hanna Piątkowska 8a
-Magdalena Ryl 8b
-Zofia Niewiadomska 8a

Nasze złotka szły jak burza przez poprzednie etapy i zdeklasowały rywalki z innych miast. W Finale Wojewódzkim pokonały szkoły z następujących miast: Łodzi, Rawy Mazowieckiej, Bełchatowa, Skierniewic, Opoczna, Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic i Lututowa. Opiekunem dziewczyn podczas zawodów była pani Izabela Wesołowska, ale nasze działania wspiera również klub LKS MOSiR Sieradz z trenerem Marcinem Gabrysiakiem. Gratulacje dla wszystkich. Dziewczyny jesteście WIELKIE, ZŁOTE I NASZE 💛🥇❤.

Tekst i zdjęcia: I.W. i I. K.- P.