Nagrody i stypendia edukacyjne dla uzdolnionych uczniów.

Szanowni Rodzice

Na stronie Urzędu Miasta Sieradza (https://sieradz.eu/nagrody-i-stypendia) pojawiła się informacja dotycząca składania wniosków o przyznanie nagród i stypendiów edukacyjnych przyznawanych w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Zainteresowane osoby mogą składać wnioski w terminie od 16 sierpnia 2021 r. do dnia 10 września 2021 r. do  Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Sieradza, pl. Wojewódzki 1. Rodzice uczniów klas I-III, których dzieci spełniają warunki określone w „Regulaminie przyznawania nagród i stypendiów edukacyjnych dla uzdolnionych dzieci i młodzieży”  proszeni są o dostarczenie kserokopii wymaganych dokumentów do sekretariatu w szkoły w terminie od 1 do 6 września br.

Miejski Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci I Młodzieży skierowany jest do uczniów pobierających naukę na terenie naszego miasta.

Szczegółowe informacje o zasadach przyznawania nagród i stypendiów edukacyjnych znajdują się w:

1)    uchwale nr LI/353/2018 Rady Miejskiej w Sieradzu z dnia 29 maja 2018 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków, zakresu i trybu przyznawania nagród i stypendiów edukacyjnych w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży;

2)    uchwale nr XLVII/318/2021 Rady Miejskiej w Sieradzu z dnia 9 lipca 2021 r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia szczegółowych warunków, zakresu i trybu przyznawania nagród i stypendiów edukacyjnych w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

W załączeniu:

1) Wniosek o przyznanie nagrody/stypendium edukacyjnego dla uzdolnionych dzieci i młodzieży

2) Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)