Podsumowanie akcji “Szkoły Pełne Talentów”

W dniu 20 listopada zakończyła się akcja “Szkoły Pełne Talentów”. Samorząd Uczniowski w minionym tygodniu opróżnił skrzynki z obu budynków oraz ze sklepu Lidl i zeskanował wszystkie talenciaki. UWAGA!!! zebraliśmy 3386 talenciaków (najwięcej ze wszystkich sieradzkich szkół), a wszystko to dzięki naszym kochanym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom. DZIĘKUJEMY za tak ogromne zaangażowanie w tą akcję i wspieranie działań naszej szkoły. Jest nam bardzo miło, że możemy na Was liczyć. Samorząd po konsultacji z nauczycielami wybrał następujące nagrody:
– zestaw do tenisa stołowego (1000 talenciaków)
– grupowy zestaw plastyczny (850 talenciaków)
– mikroskop (500 talenciaków)
– zestaw geometryczny do tablicy (500 talenciaków)
– zestaw brył (250 talenciaków)
– zestaw tangramów (150 talenciaków).

Tekst i zdjęcia: I.K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST