Sukces muzyczny naszej uczennicy

Sukces muzyczny naszej uczennicy klasy IIIa Michaliny Rosińskiej, która uczęszcza również do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu i jest w II klasie fortepianu cyklu sześcioletniego. W minioną sobotę 19-go listopada, Michalina wzięła udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym “I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie. Wspaniały występ Michasi został doceniony przez Jurorów. W konkursie brało udział 52 uczestników z całej Polski. Michasia otrzymała tytuł Super Mistrza (II miejsce). Uczennicę przygotowała do konkursu pani Ewa Wlazło z Państwowej Szkoły Muzycznej w Sieradzu.

Tekst i zdjęcia: Kamila Rosińska

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST