Półmetek akcji ROWEROWA STOLICA POLSKI

Kochani do końca rywalizacji zostało 15 dni. Jesteśmy na półmetku i przejechaliśmy ponad 1000km. Pedałujemy do 30 czerwca. Najwięcej wśród uczniów przejechali:
🔸️Wiktoria Bober z kl. 7d – 126,63km
🔸️Julia Majewska z kl. 8b – 107,6km
🔹️Oskar Leśnik z kl. 8b – 74,55km
Cały czas zachęcamy wszystkich: uczniów, nauczycieli, rodziców, znajomych bliższych i dalszych do aktywacji aplikacji AKTYWNE MIASTA. W rywalizacji próbnej od 21 marca do 21 maja zarejestrowało się i dołączyło do naszej szkoły ponad 100 osób, z czego jeździło ponad 50 osób. Teraz zarejestrowane są 34 osoby, a jeżdżą 22. Im więcej nas będzie, tym mamy większą szansę na wygraną. Na chwilę obecną jesteśmy na I miejscu wśród szkół podstawowych. Przed nami ze szkół ponadpodstawowych jest II LO i SOSW. Aplikacja nie jest do końca dopracowana i niestety szwankowała kilkakrotnie, ale po ostatniej aktualizacji działa. Także nie zniechęcać się 😉 tylko włączać apkę i pedałować. Do zobaczenia na rowerowych szlakach. 👋

Tekst: I.K.-P., zdjęcia: I.L., J.Ż., I.K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST