Sadzenie krzewów i drzewek

Kontynuacją obchodów Dnia Ziemi było sadzenie krzewów i drzewek. Uczniowie z poszczególnych klas wspólnie z pracownikami szkoły posadzili nowe rośliny, które będą pielęgnować. Sadzonki otrzymały też imiona. Uczniowie mieli też okazję wysłuchać prelekcji na temat segregacji i gospodarki odpadami komunalnymi przez Karola Kalińskiego.

Więcej zdjęć na fb:
https://www.facebook.com/share/p/PgLRFfbFHTR3fYbS/

Tekst: I.M., zdjęcia: I.G.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST