Starożytna Grecja w pracowni artystycznej

Starożytna Grecja!!! To epoka, która budzi respekt i robi wrażenie chyba na każdym! Nawet największym laiku. Wystarczy zobaczyć dorobek starożytnych Greków w dziedzinie literatury! matematyki! astronomii! Struktury państwowości! Czy też SZTUKI!: rzeźby! architektury! ceramiki! mozaiki! Fresków!! Oj dużo by pisać jeśli jednak nie wszytko pamiętacie- koniecznie podpytajcie naszych czwartoklasistów, którzy aktualnie mieli okazję zgłębić tajniki tej genialnej sztuki!!! Wykorzystując technikę suchej pasteli i węgla rysowali kolumny w wybranym stylu architektonicznym. Ciekawe kto odgadnie, która kolumna jest Dorycka? Jońska? Czy Koryncka?
Zapraszamy …

Więcej zdjęć na fb:
https://www.facebook.com/share/p/XeAbBhduwCE2WVMu/

Tekst i zdjęcia: D.K.-S.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST