Słoneczne pozdrowienia z Krakowa i Wieliczki od klasy 3a i 3b

W ubiegłym tygodniu klasy 3a i 3b odwiedziły Kraków i Wieliczkę.
W Krakowie zwiedzili Wawel, dziedziniec Zamku Królewskiego i Katedrę. Po krętych schodach dotarli do Dzwonu Zygmunta, aby dotknąć jego serca. Następnie odwiedzili Groby Królewskie. Spacerkiem przeszli przez Bramę Floriańską, Barbakan do Rynku. Tam wysłuchali hejnału z wieży Kościoła Mariackiego. Pobyt w słonecznym Krakowie zakończyli w Sukiennicach.
W kolejnym dniu zwiedzili kopalnie soli w Wieliczce. Wspólnie z przewodnikiem pokonali trasę turystyczną trwającą około 2 godzin. Kolejnym etapem było wejście na tężnie solankowe w Wieliczce. Zmęczeni,ale pełni wrażeń, zadowoleni i szczęśliwi wrócili do domu.

Tekst i zdjęcia: I.L.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST