A może by tak na Madagaskar…:)

3 czerwca klasy 2c i 3b udały się w pełną przygód, musicalową podróż do Teatru Muzycznego w Łodzi na musical pt. „Madagaskar”. Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman żyją spokojnie w nowojorskim ZOO. Samowolka Marty’ego kończy się dla całej czwórki przymusowym zesłaniem do Afryki. Czeka ich jednak nieprzewidziana komplikacja – wizyta na Madagaskarze, wyspie, którą niepodzielnie rządzi Król Julian…
Z wizyty w teatrze wszyscy wrócili pełni wrażeń.

Tekst: I.L., zdjęcia: M.S., s.E.K.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST