Zielona szkoła i letni wypoczynek w Burzeninie klas 7a i 7c

Pobyt w Sportowej Osadzie przebiegł bardzo intensywnie. Poza świetną pogodą korzystaliśmy ze wszystkich możliwych atrakcji. Rozpoczęliśmy spacerem wysoko wśród drzew w parku linowym, pokonaliśmy żołnierski tor przeszkód, pływaliśmy w basenie, stoczyliśmy bitwę na kulki podczas gry w paintball. Uprawialiśmy wszystkie możliwe sporty, a pobyt zakończyliśmy dyskoteką. Nasz wyjazd zaliczamy do bardzo udanych.

Tekst i zdjęcia: E.M., E. M.-M.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST