Sportowa rywalizacja “Gry i zabawy”

Dnia 23 marca reprezentacja naszej szkoły, uczniowie klas I- IV, 40 zawodników wzięło udział w sportowej rywalizacji „ Gry i zabawy” na szczeblu półfinałów wojewódzkich . Zawody odbyły się się w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu . Drużyny rywalizowały ze sobą w wyścigach rzędów, według zasad fair play. Nasza szkoła wywalczyła 5 miejsce. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie do samego końca. Poniżej krótka foto relacja z zawodów.

Tekst i zdjęcia: M.J.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST