Sukcesy plastyczne Zosi, Nadii i Filipa

Kolejne sukcesy plastyczne naszych uczennic w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży z cyklu zmysły – sztuka widzenia „Patrzę i widzę”.

Na konkurs napłynęło 107 prac plastycznych z 33 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski.

Do wystawy pokonkursowej organizatorzy Galeria Twórczości Plastycznej Młodych działająca w MDK „Śródmieście” we Wrocławiu zakwalifikowali 68 prac z 30 ośrodków.

Jury powołane przez organizatorów konkursu przyznało 16 nagród równorzędnych (wszystkie pierwsze) oraz 22 wyróżnienia w kategoriach: rzeźba, fotografia, grafika, malarstwo.

Pierwszą nagrodę zdobyła  Zofia Piasta z klasy 8f w kategorii grafika, natomiast wyróżnienie otrzymała Nadia Burchacka z klasy 8c w kategorii malarstwo, a Filip Mamoński z klasy 2a zakwalifikował się do wystawy pokonkursowej.

Serdecznie gratulujemy WSZYSTKIM i zachęcamy do obejrzenia ich pięknych prac.

Tekst i zdjęcia: E. M-M.