Uczniowie Klasy VI B MISTRZAMI PIZZY

W środę 31 maja mieliśmy okazję gościć w Sieradzkiej Restauracji Incognito na niezapomnianych warsztatach kulinarnych. Pod czujnym okiem pracowników restauracji zgłębialiśmy klasykę kuchni włoskiej. Wspólnie uczyliśmy się nie tylko robić pizzę, ale także poznaliśmy jej historię.
Wielką frajdę sprawiły nam już same przygotowania: formowanie odpowiedniego kształtu ciasta, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników i posypywanie serem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do pieca.
Co to były za emocje. .. ta pasja i zaangażowanie. A efekt końcowy? Oceńcie sami. Naszym zdaniem wyszło po mistrzowsku!Gotowe pizze nie tylko prezentowały się wyśmienicie, ale smakowały wybornie.

Serdecznie dziękujemy Restauracji Incognito za wspólnie spędzone chwile i przepyszną zabawę. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! Kto wie może następnym razem makaron?????

Tekst i zdjęcia: A.B.-K.