Test sprawnościowy kandydatów do oddziału sportowego

W dniu 17 marca odbył się test sprawnościowy dla kandydatów do oddziału sportowego. Test składał się z pięciu części. Kandydaci mieli do wykonania następujące zadania: zwis na drążku, skok w dal z miejsca, bieg wahadłowy 4×10 m, skłon w przód z postawy zasadniczej, „brzuszki” przy drabince. Wszyscy kandydaci pozytywnie (z uśmiechem na ustach) zaliczyli poszczególne zadania i zostali zakwalifikowani do klasy pierwszej (oddział sportowy). BRAWO!!!
Rewelacyjne wyniki osiągnęli: Natasza (zwis na drążku -1.21,14, „brzuszki” – 11), Maksymilian (skok w dal z miejsca – 1,75 m, Maja (bieg wahadłowy 4×10 – 12,10 s).

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST