Zapraszamy do zwiedzania naszej szkolnej galerii na online-ach!

Tematem przewodnim prezentowanych prac jest „Podwodny Świat w 3D”. Autorami prac są bardzo zdolni uczniowie klas: 4A,4B, 4C, 4D. Wszystkie cudeńka wykonane zostały pod okiem nauczycielki plastyki pani Doroty Kuśmierczak Skotnickiej. Kochani mamy nadzieję, że nasze prace Wam się podobają 🙂 zapraszamy do zabawy! Wystarczy tylko słoik, trochę wody, farba oraz plastelina! Do dzieła 💪💪🤸‍♂️🤸‍♂️❤️❤️. Jaki jest Wasz podwodny świat? Chętnie zobaczymy :).
Autorką kolażu promującego galerię jest uczennica klasy 4B – Wiktoria Kos.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST