Zimowa Olimpiada Sportowa w 2c

Rozwijanie umiejętności współpracy w grupie, kształcenie sprawności ruchowej,  doskonalenie nawyku przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie zajęć sportowych oraz w czasie pandemii, a także nauka zdrowej rywalizacji, pokonywania trudności i nie zrażania się porażkami oraz przestrzegania zasady fair-play to najważniejsze cele „Zimowej Olimpiady Sportowej”.
Impreza została zorganizowana w klasie 2c /oddział sportowy/ w dniu 24 lutego 2021r. na sali gimnastycznej budynku B naszej szkoły. Wśród młodych sportowców nie było zwycięzców ani przegranych. Dla wszystkich liczyła się tylko dobra zabawa. Na zakończenie zawodów przybyła Dyrektor Szkoły – Pani Renata Pawlikowska, która podsumowała sportową rywalizację i wręczyła nagrody przygotowane przez Rodziców. Dziękujemy wszystkim Rodzicom. Uczniowie, wychowawca i nauczyciel wychowania fizycznego.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST