Uczniowie klas młodszych w konkursie historycznym

Dnia 19 maja 2022 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej odbył się konkurs wiedzowy: “Historia i dzień dzisiejszy polskiego spadochroniarstwa”. Była to już dziesiąta edycja konkursu o Puchar Starosty Sieradzkiego. Swoją wiedzę na temat spadochroniarstwa postanowiło sprawdzić 21 uczniów z trzech szkół ponadpodstawowych. Do starszych kolegów dołączył Zespół Młodzieżowy, w skład którego wchodzili uczniowie naszej szkoły: Antoni Sieczkowski z klasy II b i Anna Wieczorek z klasy III b. Reprezentowali oni Sieradzki Oddział Związku Polskich Spadochroniarzy. Chociaż udział wzięli poza ramami konkursu, z zadaniami poradzili sobie bardzo dobrze i zajęli ex aequo III miejsce z uczniami Powiatowego Zespołu Szkół w Warcie.
Gratulujemy młodym pasjonatom i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: I.K.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST