Udział w uroczystościach miejskich – Światowy Dzień Sybiraka

W dniu 17 września 2023 roku uczniowie klasy VII b wraz z wychowawczynią i pocztem sztandarowym szkoły wzięli udział w uroczystościach miejskich w 84. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Sybiraka. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w Kościele Garnizonowym przy ul. Kościuszki. Następnie udaliśmy się pod Pomnik Pamięci Ofiar Sybiru, gdzie złożyliśmy wiązanki kwiatów.

Tekst i zdjęcia: A. B.-K.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST