Wycieczka kl. 4a i 4c do Tarnowskich Gór

Nauka to nie tylko mury szkolne. W dn. 18.06.21r. klasa 4a i 4c uczyła się w terenie i były to super lekcje. Lekcja historii i lekcja bycia razem – relacji, integracji, tolerancji i kultury. Zapamiętamy je na długo. Najpierw w Muzeum Chleba upiekliśmy własne bułki, poznaliśmy sposób wytwarzania, a także historię chleba. Kolejnym punktem naszej wycieczki była Kopalnia Srebra wpisana na listę UNESCO oraz Sztolnia Czarnego Pstrąga, po której poruszaliśmy się łodziami. Na koniec wycieczki zjedliśmy pyszne lody i udaliśmy się do domu.

Tekst i zdjęcia: J.Ż. i J.K.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST