Zajęcia lekkoatletyczne kl. Id

Klasa I d oddział sportowy w dn. 17.06.21r. próbowała swoich sił na stadionie lekkoatletycznym MOSiR Sieradz. Dzieciaki wykonywały skok w dal, pchnięcie kulą, zabawy bieżne, skoki przez płotki. Poznały ciężką pracę zawodniczki, uczestniczki paraolimpiad, mistrzynię Polski, medalistkę Mistrzostw Europy i Świata w skoku w dal Martę Piotrowską. Było wiele zabawy i rywalizacji. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwał trener lekkoatletyki Tomasz Kuś. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i przedstawiamy fotoreportaż z zajęć.

Tekst i zdjęcia: M.J.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST