Wycieczki ekologiczne do Łodzi

W dniach 13 i 14 maja uczniowie klas V wzięli udział w wycieczce do Ogrodu Botanicznego i Parku Piłsudskiego w  Łodzi. Wycieczki  odbyły się w ramach realizowanego przez szkołę projektu ekologicznego ,, Płynie, wije się rzeczka” . Projekt finansowany jest przez  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Podczas wizyty w ogrodzie  uczniowie mogli  podziwiać kolekcje roślinne z całego świata zaprezentowane w dziewięciu działach ekspozycyjnych. W parku odbyły się zajęcia prowadzone przez pracownika Ośrodka Działań Ekologicznych ,,Źródła” podczas, których zapoznali się z florą i fauną ekosystemu wodnego,  poznali wodnych mieszkańców stawu  znajdującego się na terenie  obiektu.
Uczniom z klasy V a i V d  towarzyszyli przebywający w naszej szkole  studenci  z Indii a więc uczestnicy wycieczki  nie tylko poszerzyli swą wiedzę ekologiczną , również językową.

Tekst: Renata Cieploch, Izabela Giergiel ; Zdjęcia: Agnieszka Wołowicz, Iwona Wójcik

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST