Kolejna wygrana dla SP nr 4

Kolejne zwycięstwo dla SP4! Uczniowie klasy 7a w składzie Igor Krupa, Aleksandra Pawelec, Wiktor Włochacz wywalczyli 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie “Paszportem na świat”. Uczniowie wykazali się niezwykłą wiedzą na temat krajów anglojęzycznych. Szczegółowo opisali sławnych ludzi Wielkiej Brytanii wykorzystując umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Ponadto, udzielili odpowiedzi na pytania, które sprawdzały ogólna wiedzę o USA i Wielkiej Brytanii.

 Tekst: Ewa Marcińczak

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST