Wycieczki ekologiczne do Załęcza Wielkiego

W ramach działań związanych z realizacją projektu ekologicznego 20 maja klasy 8b i 8c wybrały się na wycieczkę do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Dzielnie pokonaliśmy kilometry leśnej ścieżki dydaktycznej. Próbowaliśmy wyłowić z Warty wodne żyjątka i badaliśmy jakość rzecznej wody. Towarzyszyli nam Prasad i Hriday, którzy mieli okazję podziwiać polską przyrodę. W dniu 7 maja na takim samym wyjeździe były klasy 8a i 8d. Zapraszamy do oglądania zdjęć z obu wycieczek.

Tekst: Magdalena Frątczak, Zdjęcia: Magdalena Frątczak i Karolina Rajkiewicz

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST